Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
    Wysyłka 24H

Zegarek Traser P68 Pathfinder Automatic T100 Grey Limited Edition 44/300 110593

Zegarek SWISS MADE

2 lata gwarancji międzynarodowej

4 lata gwarancji na mechanizm

10 lat gwarancji na tryt

Kupujesz w autoryzowanym salonie i serwisie marki Traser

Co otrzymujesz wraz z zegarkiem?

  • Dedykowane pudełko
  • Wypełnioną kartę gwarancyjną producenta
  • Instrukcję obsługi
  • Dowód zakupu
Ilość

  • 110593
  • W magazynie
  • Free
Gwarancja bezpiecznych zakupów

Zegarek Traser P68 Pathfinder Automatic Grey T100 Limited Edition 44/300 110593

Dzięki zielono-oliwkowej barwie, Pathfinder Automatic Green wygląda na integralną część munduru polowego. Wyrazisty, bardzo czytelny i niezwykle wytrzymały – jak na reprezentanta marki traser przystało.

Oryginalne wzornictwo o militarnych korzeniach to mocna strona zegarków traser, które reprezentują najmocniejszą grupę zegarków taktycznych. Taktycznych, czyli umożliwiających odczyt wskazań czasu w każdych warunkach pogodowych, o każdej porze dnia i nocy, bez konieczności wykorzystania dodatkowych źródeł światła bądź zasilania. Traser to zegarki testowane w bojach w wielu regionach świata od ponad 30 lat. Model Pathfinder Automatic Green idealnie wpisuje się w to bogate dziedzictwo.

Atlantic_LOGO_WWW.jpg

Zegarki traser® to „jednostka elitarna” wśród zegarków sportowych, militarnych, taktycznych. Minimalna wodoszczelność na poziomie 10 ATM, szkła szafirowe z wewnętrznym antyrefleksem, precyzyjne szwajcarskie mechanizmy to absolutny standard. Dlatego zegarki traser® zostały wyposażone ponadto w manufakturową technologię trigalight®, gwarantującą światło przez co najmniej 25 lat. Marka z Niederwangen, jako pierwsza zaprojektowała i zastosowała technologię typu GTLS na świecie. Część zegarków spełnia rygorystyczne normy wojskowe MIL-PRF. Wiele modeli zostało przetestowanych w ekstremalnie trudnych warunkach bojowych, przez oddziały „Zielonych Beretów”, „Rangersów” czy „Navy SEALs”.

wygląd

Dominującym kolorem tego modelu jest oliwkowy odcień zieleni. W takim kolorze mamy zarówno tarczę zegarka, jaki pasek tekstylny typu nato. Ciemną w tonacji zieleń doskonale uzupełniają jasnozielone markery świetlne trigalight®, czyli szklane rurki wypełnione trytem, odpowiedzialne za nienaganną czytelność wskazań. Szlachetności całej formie dodają czerwone wstawki kolorystyczne w formie wskazówki godzinowej, napisu „automatic” na tarczy oraz linii, biegnącej wzdłuż paska tekstylnego. Warto podkreślić, że – w przeciwieństwie do modeli Pathfinder z lat ubiegłych – kolekcja Automatic Green posiada kopertę barwioną metodą PVD w kolorze matowego grafitu.

Atlantic_LOGO_WWW.jpg

Atlantic_LOGO_WWW.jpg

2 opcje do wyboru

Zegarek Pathfinder Automatic Green występuje w dwóch wersjach mocowania. Do wyboru mamy tekstylny pasek w stylu nato, wyposażony w 3 stalowe szlufki, pozwalające bardzo solidnie i wygodnie dopasować zegarek do każdego rodzaju nadgarstka. Pasek jest najlżejsza formą mocowania. Jego atutem jest fakt, że można go (po wcześniejszym wyciągnięciu z spomiędzy uszu zegarka) wyprać ręcznie lub w pralce w temperaturze do 40°C.

Druga opcja to bardzo wytrzymały, wyprodukowany we Włoszech pasek gumowy z wytłoczonym logotypem marki na zewnętrznej powierzchni. Pasek jest dokładnie spasowany z kopertą i nie tworzy wolnych przestrzeni między końcem a krawędzią koperty, przez co wydaje się być integralną częścią całości.

Jedna i druga opcja dają możliwość cieszenia się zegarkiem podczas różnego rodzaju aktywności. Mowa także o sportach lub rekreacji wodnej. Każdy model z linii Pathfinder uszczelniony został do poziomu 10 atmosfer co pozwala na pływanie oraz nurkowanie do głębokości kilku metrów.

Pierścień ze skalą kompasu

Podobnie jak pozostałe modele z linii P68 Pathfinder, taki modele z kolekcji Sand wyposażone zostały w wewnętrzny pierścień ze skalą kompasu. Pozwala on na bardziej precyzyjne wskazanie kierunków geograficznych i umożliwia sprawną nawigację w terenie przy pomocy zegarka. By skutecznie nawigować i poruszać się w nieznanym terenie potrzebny jest zegarek wskazówkowy pokazujący aktualny czas, Słońce oraz wspomniana skala kompasu.

Wewnętrzna skala kompasu obsługiwana jest przez zakręcaną koronkę na godzinie „8”.

Atlantic_LOGO_WWW.jpg

Atlantic_LOGO_WWW.jpg

trigalight®

trigalight® to samowystarczalne źródło światła, niewymagające do jego produkcji oraz utrzymania żadnych dodatkowych źródeł energii. Technologia ta określana jest też jako GTLS - Gas Tritium Light Sources i jest ona samowystarczalna. Oznacza to, że nie potrzebuje żadnych zewnętrznych źródeł energii by móc emitować światło. Producent zegarków traser® daje 10 lat gwarancji na trigalight® zapewniając, że przez dekadę światło będzie świecić tym samym natężeniem, z czego rurki trytu są w stanie emitować światło nawet przez 25 lat i nie wymagają żadnej konserwacji ani serwisowania. Trigalight® jest całkowicie bezpieczną technologią. Elektron emitowany przez tryt jest tak niskoenergetyczny, że nie jest w stanie przeniknąć przez skórę człowieka. 

WODOSZCZELNOŚĆ

Wodoszczelność jest jedną z najważniejszych cech zegarka. Dzięki niej nasz czasomierz nie zaparowuje pod wpływem wilgoci, a zachlapania nie uszkodzą mechanizmu. Każdy zegarek sprawdzany jest pod względem wodoszczelności, czyli jakie ciśnienie wody jest w stanie wytrzymać czasomierz, zanim dostanie się ona do wnętrza. Klasa wodoszczelności najczęściej prezentowana jest za pomocą ilości atmosfer oznaczana jako ATM lub bar, przy czym 1 bar odpowiada 10m zanurzenia.

W przypadku Traser P68 Pathfinder Automatic Green 110456 klasa wodoszczelności wynosi 10 bar (100m), dzięki czemu zegarek jest odporny na zanurzenia na dużych głębokościach.

Atlantic_LOGO_WWW.jpg

Atlantic_LOGO_WWW.jpg

SZAFIROWE SZKŁO Z WEWNĘTRZNYM ANTYREFLEKSEM

Szafirowe szkło w zegarkach charakteryzuje się dużą odpornością na wytworzenie nieestetycznych rys oraz nie matowieje. Szafir uznawany jest za jeden z najtwardszych minerałów naturalnych na świecie, 9/10 w skali Mohsa (2 miejsce po diamencie!) Jest na tyle twardy, że zarysować je zdolne są tylko inne szafiry lub diamenty. Te cechy gwarancja trwałości i tego, że Twój zegarek zachowa swój idealny stan przez bardzo długi czas. 

MECHANIZM AUTOMATYCZNY

Serce zegarka stanowi mechanizm renomowanej szwajcarskiej manufaktury Selita, model SW 200 w wersji Special. Łożyskowany na 26 kamieniach z rubinów syntetycznych mechanizm legitymuje się 38-godzinną rezerwą chodu. Wersja Special to – w przeciwieństwie do wersji Standard – zwiększona dokładność chodu zegarka. Dobowa odchyłka chodu wynosi dla tej wersji między +/- 7 do +/- 20 sekund.

Atlantic_LOGO_WWW.jpg
110593

Opis

Damski/Męski
Męski
Kraj pochodzenia
Szwajcaria
Kolor koperty
szary
Kolor bransolety/paska
szary
Kształt koperty
okrągły
Mechanizm
automatyczny
Analogowy/Cyfrowy
analogowy
Pasek/Bransoleta
pasek nato
Materiał koperty
stal szlachetna
Materiał bransolety/paska
tekstylny
Wodoszczelność
100 M
Szkło
szafirowe info
Szerokość koperty
45,8 mm
Wysokość koperty
45,8 mm
Grubość koperty
12,7 mm
Szerokość między uszami koperty
24 mm
Waga
124 g
Dodatkowe informacje
bardzo czytelna tarcza
obrotowa skala wewnętrzna
zakręcana koronka
zakręcany dekiel
Funkcje dodatkowe
tryt
Kod referencyjny
110593
Damski/Męski
Męski
Kraj pochodzenia
Szwajcaria
Kolor koperty
szary
Kolor bransolety/paska
szary
Kształt koperty
okrągły
Mechanizm
automatyczny
Analogowy/Cyfrowy
analogowy
Pasek/Bransoleta
pasek nato
Materiał koperty
stal szlachetna
Materiał bransolety/paska
tekstylny
Wodoszczelność
100 M
Szkło
szafirowe
Szerokość koperty
45,8 mm
Wysokość koperty
45,8 mm
Grubość koperty
12,7 mm
Szerokość między uszami koperty
24 mm
Waga
124 g
Dodatkowe informacje
zakręcana koronka
Dodatkowe informacje
zakręcany dekiel
Dodatkowe informacje
bardzo czytelna tarcza
Dodatkowe informacje
obrotowa skala wewnętrzna
Funkcje dodatkowe
tryt
Kod referencyjny
110593

2 innych produktów w tej samej kategorii: