Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

AUTORYZOWANY SKLEP Z ZEGARKAMI SALONZEGARKOW

  

Strona internetowa salonzegarkow.pl jest elektroniczną wersją Sklepu Jubilersko-Zegarmistrzowskiego ”P.H.U.JUBIKOM”,Bartłomiej Szyca, mieszczącego się w Gdyni przy ul. Wójta Radtkego 29-31/35 NIP 586-002-44-74, REGON 191217145, Firma wpisana do rejestru Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonego przez Ministra Gospodarki

Działalność rozpoczęliśmy w roku 1990 w początkowo niewielkim punkcie vis a vis Hali Targowej. Obecnie są to dwa sąsiadujące ze sobą sklepy.


W naszej ofercie znajdują się zegarki takich marek jak: TISSOTCERTINADOXAATLANIC,TIMEXCITIZEN i wielu innych.
Teraz dzięki uruchomieniu sklepu internetowego możecie Państwo oglądać najnowsze modele zegarków u siebie w domu, zapraszamy do sklepu stacjonarnego gdzie wymarzony model można dotknąć i przymierzyć. Oferowane przez nas zegarki pochodzą wyłącznie od autoryzowanych dystrybutorów tj. Swatch Group Polska sp.z o.o.Anyro & Co. sp. z o.o.ZiBi S.A.Alkor sp. z o.o..

Dzięki czemu jesteście Państwo pewni że kupujecie tylko oryginalny produkt. Mamy grono stałych klientów i nadzieję że nasza witryna internetowa będzie chętnie przez Państwa odwiedzana. Możecie się Państwo z nami kontaktować telefonicznie: 586210625, lub elektronicznie: biuro@salonzegarkow.pl.